Par Mondot

Kompānija Mondot ir dibināta 2003. gadā un jau kopš pirmsākumiem ir specializējusies IP videonovērošanas sistēmu izplatīšanā, uzstādīšanā un apkalpošanā. Mūsu videonovērošanas sistēmas Latvijā ir uzstādītas vairāk kā 100 objektos. Mūsu klienti ir sabiedrībā atpazīstami uzņēmumi, kā piemēram, VAS "Ceļu satiksmes drošības direkcija", biroju ēka OSTAS SKATI, AS "4finance", Riekstu kalna slēpošanas trase un citi. Sniedzot augstas kvalitātes pakalpojumus un risinājumus, nodrošinām klientiem maksimāli labu servisu, tādējādi iemantojot viņu cieņu un lojalitāti.

Mērķi

Mondot ir Latvijā plaši pazīstama firma ar augstu profesionālo reputāciju, kas dominē IP videonovērošanas tirgū un veic izpētes darbus datu tīklu izmatošanas jomā, piedāvājot klientiem risinājumus, kas veicina drošības un efektivitātes pieaugumu.

Vērtības

Mondot vērtības ir cieņa, profesionalitāte un pozitīva attieksme. Šīs vērtības veido Mondot kultūras pamatu, kas nosaka gan mūsu darbinieku savstarpējās attiecības, gan to, kā mēs strādājam ar mūsu klientiem.

SIA "Mondot" Privātuma politika.